Angajăm:

Măcelar (Chirca)

Responsabilități:
- tranșarea și dezosarea carcaselor de porc;
- detașarea mușchilor, grăsimii și a conjunctivei de pe osul stern și osul sacrum;
- curățarea regulată a instrumentelor de lucru, păstrarea curățeniei la locul de muncă;
- respectarea regulilor și normelor sanitare.

Cerințe față de candidați:
- studii medii profesionale;
- experiență într-o poziție similară de cel puțin 1 an;
- cunoștințe în domeniul dezosări carcaselor și fragmentelor de carcase de orice tip;
- cunoașterea regulilor de exploatare a utilajelor de producție și a normelor de securitate.

Oferim:
- posibilitatea de a lucra alături de colegi tineri și dinamici;
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- prînz gratuit;
- salariu competitiv.

Locația postului: satul Chirca (raionul Anenii Noi).

Mărimea salariului va fi stabilită în baza rezultatelor interviului susținut.

Expediați CV-ul la adresa electronică: hr@funnypig.md
Pentru detalii sunați: 078312424.

E-mail: hr@funnypig.md
Telefon: 078312424

Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie