Meriți o șansă să îți găsești un job bun. Poate că ai mai lucrat cu alte agenții de recrutare înainte, dar noi suntem diferiți. Avem disponibile sute de job-uri în toată Europa, iar tu ai nevoie de unul potrivit. Deci, ce mai aștepți? Găsește-l astăzi!

Lucrător social 1400£ (Anglia)

Compania licențiată în domeniul asistenței sociale, cu sediul în orașul Manchester, angajează personal cu sau fără experiență în calitate de asistent social.

Angajatul va trebui să ofere beneficiarilor îngrijire și suport la ei acasă. Activitatea se va desfășura în casele beneficiarilor. Asistentul social va vizita un număr fix de persoane pe zi, care se află în îngrijirea lui. De aceea, permisul de conducere este un avantaj, angajatorul punând la dispoziție automobil.

Atribuții:
1. Vizita beneficiarilor la ei acasă;
2. Respectarea tuturor regulilor de igienă;
3. Asistență privind medicamentele;
4. Pregătirea bucatelor;
5. Suportul beneficiarilor de a se deplasa prin casă/curte;
6. Sprijin emoțional;
7. Asigurarea unui raport de evidență pentru fiecare persoană îngrijită. Pentru aceasta, se oferă un telefon și o aplicație mobilă.

Cerințe:
1. Deținerea pașaportului european (românesc/bulgăresc);
2. Cunoașterea limbii engleze – nivel începător;
3. Posesia permisului de conducere – avantaj.

Oferim:
1. Verificare gratuită la Serviciul de Verificare a Angajărilor (DBS Checks);
2. Uniformă/echipament;
3. Salariu de la 10£/oră;
4. Bonus lunar de 300£;
5. Aplicație mobilă.

Contract de muncă FĂRĂ comision!

SUNĂ ACUM la numărul de telefon: 022 85 22 22 și află toate detaliile!

Agenția Muncii – Oferte de muncă pentru toți!

Telefon:
022 85 22 22

Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie