Livrator marfa: Permanent (Constanta, Romania) Pasaport MD

Societatea Comerciala GDC INTERMED RO S.R.L. a fost infiinţată in luna mai 2017 şi are sediul social in Navodari , jud.Constanta , avand ca obiect principal de activitate activitati de inchiriere si leasing cu masini si echipamente pentru constructii (cod CAEN 7732).
Managementul firmei este un management pe obiective, instrumentele si tehnicile folosite fiind previziunea, planificarea, organizarea. Stilul de management al societati este unul dinamic, flexibil, reusind sa modeleze activitatea societatii in consonanta cu mutatiile din mediul economic, minimizand gradul de risc si marind performanta.

Salariul: 2000 lei romanesti
Oferim: Cazare
Cerinte: Pasaport valabil moldovenesc
               Pasaport roman este un avantaj

Principalele atributii si responsabilitati:

  • Responsabil de livrarea comenzilor, conform planului de livrari si vizite stabilit de Managerul Executiv
  • Preia comenzile din depozit pe baza de semnatura
  • Transporta marfa in baza documentelor insotitoare
  • Respecta planul de livrare a produselor
  • Informeaza clientul despre ofertele de pret, promotiile aflate in desfasurare, lansarile de noi produse si servicii
  • Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor
  • Identifica noi oportunitati de vanzare la clienti, pe care le comunica receptionerului (leaduri vanzari)
  • Face follow-up la oportunitatile identificate
  • Se asigura ca are documentatia necesara in ordine, privind conducerea mijlocului de transport (ITP, RCA, ect.)

Abilitatile necesare pentru acoperirea atributiilor postului

  • Posesor permis de conducere, Cat. B, minim 2 ani experienta
  • Bune abilitati de organizare
  • Abilitati de comunicare si relationare

Alte anunturi publicate de aceasta companie

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin