Lăcătuş confecții metalice

Anuntam urmatorul post vacant:

Despre noi: https://youtu.be/wRZOfJRx8O8
Vezi site-ul companiei: www.inoxplus.md
 Facebook: https://ru-ru.facebook.com/inoxplus.md

Responsabilități principale:

  • Fabricarea şi asamblarea produselor din oţel inoxidabil: butoaie, mese şi altele modele personalizate.
  • Experienţa relevantă în domeniul fabricației confecțiilor metalice ;
  • Cunoştinţe de bază de montare;
  • Abilitatea de a lucra cu instrumente electrice şi maşini: de foraj, de îndoit, ghilotină, etc.
  • Dorinta de a munci, seriozitate, punctualitate și simț de responsabilitate ;
Cerințe:
  • Cunoaşterea proprietăţilor materialelor, condiţiilor şi regimurilor de sudare inox ;
  • Certificare în domeniu ;
  • Descifrarea desenelor tehnice ;
  • Seriozitate, punctualitate, responsabilitate, fără vicii ;
  • Capacitatea de integrare si cooperare in echipă , rezistenta la stress;
  • Capacitatea de identificare si solutionare a diferitelor disfunctionalități apărute și remedierea problemelor apărute;
Noi oferim:
  • Angajarea oficială cu pachet social complet;
  • Salariu motivant și competitiv + alte avantaje financiare;
  • Stabilitate și posibilitate de dezvoltare;
  • Locația: str.Petricani 17/3
Dacă  ești ești dornic de a face parte din echipa noastră, expediază-ne CV-ul la adresa electronică: hr@inoxplus.md     marcând în linia de subiect a scrisorii ”Lacatus confectii metalce" .

Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu.

 E-mail: hr@inoxplus.md

Telefon: 079 809 888

Alte anunturi publicate de aceasta companie