Lăcătuș confecții metalice

Compania «METANCOR-COM» SRL - furnizor de frunte al producţiei din oţel inoxodabil şi metale neferoase, furtunuri şi pompe, care activează pe piaţa Republicii Moldova mai mult de 12 ani, în legătură cu mărirea volumului de lucru, invită spre colaborare, pentru muncă permanentă, angajați perseverenți, orientați spre rezultat.

Responsabilități principale:
- Fabricarea şi asamblarea produselor din oţel inoxidabil: butoaie, mese şi altele modele personalizate.

Ce se cere de la Dumneavoastră:
- Experienţa de muncă minimum 3 ani ;
- Cunoştinţe de bază de montare;
- Abilitatea de a lucra cu instrumente electrice şi maşini: de foraj, de îndoit, ghilotină, etc.

Condiții de muncă:
- Angajare oficială si pachet social deplin
- Salariu motivant;
- Achitarea concediilor de odihnă anuale (28 zile);
- Achitarea concediilor medicale;
- Integrare într-un colectiv tînăr și activ;
- Uniforma de lucru și tot instrumentarul necesar;
- Echipament şi utilaj.

Program de muncă:
Luni – Vineri - zi de muncă plină,
Sîmbătă - zi de muncă parțială.

Adresa: str. Uzinelor, 11/1, sec. Ciocana, m. Chişinău.

Rugăm să indicați în subiectul scrisorii denumirea postului vacant.
e-mail: hr@metancor.md
tel.: 022-42-24-47
web: www.metancor.md

Doar candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la interviu individual.

site: www.metancor.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie