Manager de produs (Marketing)

Мы предлагаем:

  • Конкурентную заработную плату;
  • Талоны на питание;
  • Праграм работь: понедельник-пятница, с 8:00 до 17:00 (возможно, с 9:00 до 18:00);
  • Стабильность в одной из самых крупных и известных компаний в Республике Молдова;
  • Возможности для профессионального роста и развития;
  • Корпоративный транспорт от / до места работы.

Ваши обязанности:

  • Сбор, анализ и запись информации о новых продуктах;
  • Анализ характеристик и преимуществ продукта;
  • Анализ конкурентной среды и исследование ассортимента аналогичной продукции;
  • Выявление, разработка и внедрение новых продуктов для диверсификации товарного ассортимента Компании и удовлетворения запросов и потребностей потребителей на рынке;
  • Разработка и реализация стратегии продвижения продукта;
  • Участие в ценообразовании и стратегии запуска продукта/товаров.

От вас потребуется:

  • Обязательное знание русского и румынского языка (английский является преимуществом);
  • Опыт минимум 3 лет в сфере продаж (будет преимуществом).
  • Навыки анализа и контроля, точность;
  • Знание принципов использования продуктов PROFMET (является преимуществом)

Ждём ваши CV по адресу recrutare@profmet.md.
По возникшим вопросам звоните на номер 078000075 или 079947888.

Compania oferă:

  • Salariu competitiv;
  • Tichete de masă;
  • Program de lucru: luni-vineri, între 8:00 și 17:00 (posibil între 9:00 și 18:00);
  • Stabilitate într-o companie cu renume pe piață și un mediu de muncă profesionist;
  • Posibilități de instruire și dezvoltare profesională continuă;
  • Transport asigurat până la / de la locul de muncă.

Responsabilități:

  • Colectarea, analizarea și înregistrarea informațiilor despre produsele noi;
  • Analiza caracteristicilor și avantajelor produselor;
  • Analiza mediului concurențial și cercetarea gamei de produse similare;
  • Identificarea, dezvoltarea și implimentarea noilor produse pentru deversificarea sortimentului de produse / mărfuri al Companiei și satisfacerii cerințelor și nevoilor  consumatorilor pe piață;
  • Elaborarea și realizarea strategiei de promovare a produselor;
  • Participarea la formarea prețului și a strategiilor de lansare a produselor / mărfurilor.

Cerințe față de candidat:

  • Cunoașterea obligatorie a limbilor română și rusă (limba engleză constituie un avantaj);
  • Experiență de minim 3 ani în domeniul vânzări (constituie un avantaj);
  • Abilități de planificare, evaluare, autoorganizare,analiză și control;
  • Cunoașterea principiilor de utilizare a produselor PROFMET (constituie un avantaj)

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa recrutare@profmet.md.
Detalii la numărul de telefon 078000075 sau 079947888.

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

E-mail: recrutare@profmet.md
078000075 / 079947888

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide