Key Account Sales Manager

„Paymaster” SRL își mărește echipa!

Ai aptitudini de a convinge și de a lucra în vânzări, aplică acum!

Oferim:

  • Lucru dinamic în teren
  • Program de lucru flexibil
  • Salariu fix + % bonus de performanță: 15.000-30.000 lei (NET)
  • Pachet social şi pachet de compensare a utilizării automobilului
  • Card corporativ pentru combustibil
  • Număr corporativ de telefon
  • Oficiu modern în sectorul Botanica
  • Dezvoltarea într-un mediu de profesioniști, echipă unită și productivă

Locaţia: mun. Chișinău, sect. Botanica, str. Aleea Gării, 42

Cerinţe:

  • Studii superioare
  • Experiență profesională în domeniul vânzărilor B2B
  • Nivel fluent de vorbire a limbilor română și rusă, engleza constituie un avantaj
  • Cunoștințe de operare la nivel avansat: Word, Excel, Power Point
  • Capacitate de a însuşi SOFT-ri noi
  • Abilități de negociere și vânzare
  • Capacitate de analiză şi sinteză
  • Persoană sociabilă, atitudine pozitivă şi pro-activă
  • Dinamism, diplomație și adaptabilitate
  • Permis de conducere categoria „B”
  • Autoturism personal (cerință obligatorie)

Responsabilităţi:

  • Vânzarea produselor și serviciilor financiare ale companiei
  • Dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți corporativi
  • Planificarea activității săptămânale/lunare
  • Negocierea, încheierea, monitorizarea contractelor
  • Evidența, verificarea, prelucrarea rapoartelor specializate

Expediază CV-ulla hr@paymaster.md cu menționarea Key Account Sales Manager.

hr@paymaster.md
068544755

Alte anunțuri publicate de această companie