KA Manager pe Regiunea Centru

Compania Moldcell anunță postul vacant de:

Compania Moldcell anunță poziție vacantă pentru funcția Reprezentant Suport Clienți Corporativi pe regiunea Centru.

Responsabilitățile de bază vor consta în menținerea, dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți corporativi în Regiunea Centru.

Responsabilități de bază:

  • Menținerea, dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți corporativi în regiunea Centru
  • Abordarea și achiziționarea clienți corporativi noi
  • Stabilirea relațiilor profesionale cu clienți corporativi
  • Vizitarea clienților portofoliului alocat
  • Presentarea și promovarea serviciilor și produselor companiei Moldcell
  • Realizarea KPI stabilite

Competențe și studii:

  • Studii superioare finisate
  • Cunoaștere profundă a limbii română și rusă; engleză – este un avantaj
  • Cel puțin 1 an de experiența in domeniul Vânzări și/sau Deservirea Clienților
  • Permisul de conducere (cat.B) și experiența de conducere

Profilul personal al candidatului:

  • Abilități de comunicare, prezentare și negociere;
  • Responsabilitatea, respectarea termenelor stabilite și rezistența la situațiile de stres
  • Flexibilitatea, abilitatea de a asculta, atenție la detalii
  • Orientarea spre client si atingerea rezultatului

Notă:
Dacă sunteți interest(ă) de acest post și corespundeți cerințelor de mai sus, expediați CV-ul Dvs. la adresa de email vacancy@moldcell.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie