KA Manager, B2B (Bălți)

Responsabilități de bază:

  • Menținerea, dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți corporativi în Bălți
  • Abordarea și achiziționarea clienți corporativi noi
  • Stabilirea relațiilor profesionale cu clienți corporativi
  • Vizitarea clienților portofoliului alocat
  • Presentarea și promovarea serviciilor și produselor companiei Moldcell
  • Realizarea KPI stabilite

Competențe și studii:

  • Studii superioare finisate
  • Cunoaștere profundă a limbii română și rusă; engleză – este un avantaj
  • Cel puțin 1 an de experiența in domeniul Vânzări și/sau Deservirea Clienților
  • Permisul de conducere (cat.B) și experiența de conducere

Profilul personal al candidatului:

  • Abilități de comunicare, prezentare și negociere;
  • Responsabilitatea, respectarea termenelor stabilite și rezistența la situațiile de stres
  • Flexibilitatea, abilitatea de a asculta, atenție la detalii
  • Orientarea spre client si atingerea rezultatului

Notă:
Dacă sunteți interest(ă) de acest post și corespundeți cerințelor de mai sus, expediați CV-ul Dvs. la adresa de email vacancy@moldcell.md

Vă mulțumim!

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide
Intră in cont prin