Jurist

Compania Remark Imobil angajează:

Jurist

Dacăești o persoana responsabilă, ambițioasă căreia îi place ca toate actele  să fie în conformitate cu legislația în vigoare atunci:
Alege REMARK IMOBIL!

Candidatul ideal:

  • Studii superioare în drept;
  • Experiență în domeniu imobiliar constituie un avantaj;
  • Nivel înalt de inteligență, responsabilitate și exigență;
  • Capacități bune de analiză și sistematizare a informației;
  • Abilități înalte de comunicare și negociere;
  • Capacitate de păstrare a informațiilor/ secretelor obținute în timpul serviciului;
  • Cunoștințe foarte bune de operare PC ( Microsoft Excel, Word, Gmail), soft legislativ.
  • Cunoașterea perfectă a limbei română și rusă, ar fi avantaj și engleza;

Descrierea jobului:

  •  Acordarea consultaţiilor și suportului necesar clienților companiei;
  • Informarea departamentelor privind schimbările în legislația RM;
  • Perfectarea, elaborarea documentelor juridice interne;
  • Rezolvarea problemelor de natură administrativ-juridică.

Beneficii:

  • Salariu bun și un sistem de motivare funcțional;
  • Oficiu  confortabil, amplasat în centrul capitalei;
  • Un mediu de lucru axat pe dezvoltare profesionala;
  • Un colectiv unit de profesioniști.

Expediază CV cu poze la adresa: hr@remark.md    cu mențiunea "Jurist".

E-mail: hr@remark.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie