Jurist/specialist colectare datorii

Angajăm:

Alege o carieră de succes alături de Ok Credit!
Nu ai experiență de muncă în acest domeniu încă dar vrei să îți faci o carieră atunci Ok Credit te invită în echipa sa, detalii despre companie vezi pe site-ul oficial: https://ok-credit.md/ro

Oferim:

  • Grafic stabil de muncă: Luni-Vineri 9:00-18:00, posibil și part time;
  • Oficiu modern și condiții confortabile de lucru;
  • Salariu motivant + prime generoase;
  • Angajare oficială;
  • Instruire și creștere profesională.

Te potrivești dacă:

  • Ai studii superioare în drept sau ești acum student în acest domeniu;
  • Posezi bune abilități de comunicare și negociere;
  • Ești responsabil și organizat;
  • Poți îndeplini sarcinile în termen;
  • Vorbești fluent în rusă și română.

Responsabilităţile postului:

  • Efecturea sunetelor/vizitelor la debitorii restanţieri în scopul colectării/recuperării creanţelor;
  • Pregătirea dosarului pentru a fi acţionat în judecată/intentat la executare;
  • Participarea nemijlocit la acţiunile întreprinse de către executorii judecătoreşti pe procedura de executare.

Poti trimite CV-ul pe e-mail: hr@ok-credit.md
Sau aplică acum fără cv pe link-ul

Persoanele selectate vor fi contactate.

hr@ok-credit.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide