Junior Unity Developer

Angajăm:

Căutăm dezvoltatori Unity tineri și ambițioși pentru crearea jocurilor mobile. Avem nevoie de persoane dornice să participe la dezvoltarea de noi produse, capabile să rezolve rapid problemele tehnice complexe și să învețe să creeze coduri. Releasurile frecvente ale jocurilor se fac pentru a vedea impactul lor asupra unui auditoriu mare și a-i permite tinerilor dezvoltatori să devină parte a proiectului.

Cerințe:
- cunoștințe în domeniul programării orientate pe obiecte;
- experiență în dezvoltarea de produse Unity;
- cunoașterea structurilor de date și algoritmi;
- aptitudini de conlucrare eficientă în echipă;
- capacitatea de a gestiona rațional timpul și a respecta termenele limită.

Responsabilități:
- programarea diverselor sisteme de jocuri în Unity;
- realizarea logicii jocului și mecanicii jocului mobil;
- programarea plugin-urilor pentru editorul Unity;
- participare la evaluarea gradului de dificultate în procesul de creare a diferitelor elemente ale jocului.

Oferim:
- asistența mentorului pe parcursul întregii perioade de adaptare;
- tot arsenalul de „instrumente” necesare pentru a asigura un confort maxim la locul de muncă;
- șansa de a avea alături o echipă unită de profesioniști mereu gata să vină în ajutor colegilor;
- un feed-back eficient și un sistem de comunicare bine pus la punct;
- oportunități de carieră și dezvoltare profesională;
- posibilitatea de a veni cu inițiative și a participa la dezvoltarea unor proiecte noi.

Salariu: de la 500 USD.

Telefon: 069241819
Persoana de contact: Dmitrii
E-mail: dmitrii.iliesh@gmail.com

Alte anunturi publicate de aceasta companie