Junior iOS Developer (Entry Level)

Compania Midnight.Works își lărgește echipa de profesioniști!

Responsabilități:
- Proiectarea și crearea aplicațiilor pentru platforma iOS
- Asigurarea performanței, calității și receptivității aplicațiilor
- Colaborarea cu echipa pentru a defini, proiecta și livra noi caracteristici
- Identificarea și corectarea erorilor

Cerințe:
- Cunoașterea la nivel începător a Objective-C sau Swift
- Cunoașterea la nivel începător a API-urilor RESTful
- Cunoașterea standardelor UI / UX
- Cunoștințe de bază Git
- Capacitatea de a lucra rapid și de a prezenta rezultate

Beneficii:
- Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
- Suntem rezidenți IT Park
- Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
- Angajare oficială, pachet social inclus
- Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
- Colectiv tânăr, amabil și sociabil
- Activități de Team-building

*Analizăm și candidați care pot activa part-time!

Pentru a face parte din echipa Midnight.Works, expediați CV-ul la adresa: hr@midnight.works     sau sunați direct la numărul: +37369666650
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works
Web: https://midnight.works

Alte anunturi publicate de aceasta companie