iOS Developer (Junior/Middle)

Echipa Midnight Works cauta un nou coleg care se va alătura în calitate de Junior/Middle iOS Developer.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și întreținerea aplicațiilor pentru dispozitivele cu sistem de operare iOS.
  • Crearea de cod eficient și fiabil în limbajul Swift, SwiftUI.
  • Colaborarea strânsă cu designerii și alți dezvoltatori pentru crearea unei interfețe intuitive pentru utilizator și optimizarea performanței aplicației.
  • Depanarea aplicațiilor, rezolvarea erorilor și îmbunătățirea funcționalității.

Cerințe:

  • Experiență în dezvoltarea aplicațiilor mobile pentru platforma iOS folosind limbajul Swift, SwiftUI.
  • Înțelegerea conceptelor de bază ale dezvoltării iOS, inclusiv utilizarea bibliotecilor terțe (Cocoapods) și a API-urilor.
  • Cunoștințe despre sistemele de control al Git-ului .

Constituie un avantaj:

  • Cunoștințe de bază în OOP.
  • Experiență în lucrul cu modele arhitecturale, cum ar fi MVC, MVVM .
  • Experiență în lucrul cu baze de date și interogări Realm, CoreData.
  • Constitue un avantaj expenta cu Figma, Jira, Slack.

Beneficii:

  • Loc de munca dotat cu tehnică necesară
  • Proiecte individuale
  • TL (Tech Lead) care o sa va ajute în momentele mai dificile
  • Suntem rezidenți IT Park
  • Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
  • Angajare oficială, pachet social inclus
  • Curs deplin de limba engleza
  • Аbonament la sala de sport
  • Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
  • Activități de Team-building
  • Oficiu în sectorul Telecentru o zonă bine amplasată cu transport public și localuri pentru lunch în apropiere
  • Birou confortabil, cu zonă de relaxare și ceai/cafea, dulciuri și fructe gratuite

Pentru a face parte din echipa Midnight.Works, expediați CV-ul la adresa: hr@midnight.works sau sunați direct la numărul: +37369666650.

Web: https://midnight.works/
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works/
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works/

Tik Tok: https://www.tiktok.com/@midnight.works?_t=8d7sOL9BTvi&_r=1

E-mail: hr@midnight.works
Telefon: +37369666650

Alte anunțuri publicate de această companie

Video Editor

24 Aprilie 2024
Trimite CV

Barman

Trimite CV

Asistent Personal

Trimite CV
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳