IT Recruiter/ Headhunter

Sunteți o persoană ambițioasă și orientată către rezultat, vă place să discutați cu oamenii și să analizați profiluri profesionale, puteți atrage cu succes talentele potrivite la nivelul de calitate stabilit? Dacă da, Midnight.Works vă așteaptă în echipa sa.

Responsabilităţi de bază:
- Utilizarea diferitor instrumente online, tehnici și baze de date în procesul de recrutare, cautarea candidaților headhunting, digital searching;
- Selectarea candidaților în baza CV-urilor, în funcție de profilul candidatului și cerințelor postului
- Participarea activă în cadrul procesului de intervievare și selecție a candidaților
- Evaluarea și înaintarea propunerilor cu privire la candidații selectați către factorii de decizie
- Administrarea și asigurarea actualizării bazei de date cu candidați
- Informarea candidaților cu privire la rezultatul procesului de selecție

Cerințe:
- Cunoștințe în domeniul IT
- Persoană energică, motivată, perseverentă, orientată spre performanţă şi rezultat
- Experiență minim un an ( recrutare & headhunting în domeniul IT)
- Capacitate de orientare rapidă în situaţii diverse şi de a lua decizii corecte, găsirea soluțiilor optime
- Capacitatea de convingere
- Cunoașterea limbilor: română, rusă

Beneficii:
- Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
- Salariu NET, revizuit în dependență de cunoștințele profesionale:
- Suntem rezidenți IT Park
- Angajare oficială, pachet social inclus
- Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
- Colectiv tânăr, amabil și sociabil
- Activități de Team-building

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa hr@midnight.works indicând în subiectul mesajului poziția care vă interesează!
Web: https://midnight.works/
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works/
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works/

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Mediation Manager

2 Octombrie 2022
Trimite CV

iOS Developer

Trimite CV

Editor Video

Trimite CV

Unity Developer

Trimite CV
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul