Internship / Auditor Associate

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este  în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Despre companie: MOORE Stephens, Companie internațională de Audit, cu oficiu în Chișinău

Suntem în căutare de membri noi în echipa noastră, de tineri entuziasmați, pasionați și proactivi, care au dorința de a învăța și construi o carieră într-o echipă dinamică și pozitivă.

Cerințe:

  • Studii în domeniul economic, sau în stadiul final de finalizare;
  • Experiența în audit sau alt sector financiar constituie un avantaj;
  • Cunoștințe despre principiile contabile și notele contabile uzuale;
  • Dorință de a lucra intr-o echipa dinamica;
  • Cunoștințe a limbii engleze la nivel intermediar (B2).

Responsabilități:

  • Candidații vor oferi sprijin pentru misiunile de audit în diverse industrii;
  • Crearea si mentinerea fisierelor de audit;
  • Întocmirea documentelor de sinteză și a rapoartelor;
  • Testarea controalelor și identificarea riscurilor; Validarea datelor financiare importante.

Condiții de muncă:

  • Salariu competitiv;
  • Creștere a carierei, cu evaluare semestrială a performanțelor;
  • Suport complet pentru ACCA (taxe acoperite, concedii de studii achitate);
  • Program flexibil de dimineață;
  • Conducere prietenoasă;
  • Birou modern.

Cei interesați sunt rugați să trimită CV-ul la adresa de e-mail: rr90@search4staff.com

Pentru detalii: 062101257

E-mail:  rr90@search4staff.com
Telefon: 062101257

Alte anunțuri publicate de aceasta companie