Îngrijitor încăperi/servitoare de la 5 000 MDL

Compania UNGAR SRL este producător direct a celor mai gustoase produse de cofetărie COLIBRI din anul 1997.

Rețetele tradiționale și exclusive, profesionalismul înalt, abordare creativă, dragoste față de meserie

Vă prezintă mai mult de 100 de denumiri de produse,

 care au fost îndrăgite de noi toți

VĂ INVITĂM ÎN ECHIPA NOASTRĂ:

Descrierea postului:
-  Încăperi de serviciu / oficiu ;
- Curățare, menținere ;
- Program de lucru pe schimburi:   5/2, luni - vineri,  8.00 - 17.00 (1 oră pauza de masă);
- Se eliberează echipament de lucru: haine și  încălțăminte,  substanțe chimice moderne pentru uz casnic.
Cerinţe:
- acuratețe, responsabilitate,
Ne aflăm:
-  Chișinău,  sector Rîșcani (bul.  Moscovei 11/5).

VĂ PUTEȚI DEPLASA LA NOI :
- cu autobuzul nr. 5, nr. 19,  nr. 26, nr. 28;
- cu rutiera  nr. 162, nr. 186

- cu troleibuzul nr. 10 .

  OFERIM:
- Salariul lunar de la 5.000 / NETTO / ;
- Munca stabilă într-o companie stabilă;
- Pachet social complet.

 068 99 777 8

Telefon:

Alte anunturi publicate de aceasta companie