Inginer tehnolog (mobilă tapițată)

Compania „Mille”, producătoare de mobilă, angajează specialist pe poziția de:

Suntem o întreprindere de producție de succes din domeniul industriei ușoare, specializată în producția de mobilă tapițată. Compania noastră deține poziții de lider pe piață datorită calității ridicate a produselor, abordărilor inovatoare și controlului atent al producției. Invităm un inginer tehnolog experimentat să se alăture echipei noastre, gata să contribuie la dezvoltarea afacerii noastre.

Responsabilități:
  • Dezvoltarea și optimizarea proceselor tehnologice pentru producția de mobilă tapițată.
  • Planificarea și coordonarea sarcinilor de producție.
  • Dezvoltarea documentației tehnice și a specificațiilor.
  • Controlul calității produselor fabricate.
  • Implementarea tehnologiilor și a metodelor de producție noi pentru a crește eficiența și competitivitatea companiei.
  • Formarea personalului de producție în ceea ce privește noile tehnologii și metode de lucru.
Cerințe:
  • Experiență de lucru în industria ușoară și în mobila tapițată.
  • Cunoștințe despre procesele tehnologice de producție a mobilei tapițate.
  • Abilități în dezvoltarea documentației tehnice.
  • Experiență în implementarea soluțiilor inovatoare și îmbunătățirea proceselor de producție.
  • Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă.
  • Responsabilitate și orientare către rezultate.
Oferim:
  • Un salariu competitiv.
  • Dezvoltarea abilităților profesionale și oportunități de avansare în carieră.
  • O atmosferă de lucru prietenoasă.
  • Echipamente și infrastructură tehnologică modernă.
  • Beneficii sociale.
Dacă sunteți gata să acceptați provocarea și să aduceți o contribuție la dezvoltarea companiei noastre, vă invităm să vă alăturați echipei noastre.Trimite CV-ul la adresa mobstudiosv.cadre@gmail.com, sau sună ACUM la  +(373) 68 693 933.

E-mail: mobstudiosv.cadre@gmail.com
Telefon: 068693933

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide