Inginer Tehnicii Securității

Compania SRL IMEXAGRO este în căutare de persoane ambițioase pentru ocuparea funcției vacante de:

Cerințe:
- Studii superioare de specialitate;
- Experiență profesională în domeniu;
- Abilități de comunicare, negociere, organizare;
- Spirit de creație, generator continuu de idei;
- Dinamism, orientare către rezultate și creștere profesională;

Responsabilități:
- Coordonarea în materie de securitate și sănătate;
- Identificarea riscurilor profesionale și descrierea lucrărilor care pot prezenta riscul pentru SS lucrătorilor;
- Măsuri de protecție colectivă și individuală;
- Amenajarea și organizarea șantierului;
- Informarea și instruirea lucrătorilor;
- Asigurarea securității și sănătății lucrătorilor în toate aspectele legate de muncă.

Se oferă:
- Pachet salarial stabil;
- Posibilitate de a lucra part-time;
- Mediu de lucru dinamic;
- Grafic: Luni-Vineri 8.00-17.00;
- Colaborarea cu o echipă tânără și profesionistă.

Obligator să transmiteți CV-ul însoțit de fotografie pe adresa  info@imexagro.md  cu indicarea postului pentru care aplicați
Vor fi contactate doar persoanele care corespund cerințelor. Numar de contact – 060200551

Telefon: 060200551
E-mail: info@imexagro.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie