Inginer Proiectant

Anuntam urmatorul post vacant:

Despre noi: https://youtu.be/wRZOfJRx8O8
Vezi site-ul companiei: www.inoxplus.md
Facebook: https://ru-ru.facebook.com/inoxplus.md

Noi oferim:

  • Angajare oficială;
  • Posibilitate de creștere profesională;
  • Oficiu modern, colectiv tânăr și o atmosferă plăcută de lucru;

Responsabilități principale:

  • Realizarea documentatie grafica 2D, 3D Manual sau asiatat de calculat
  • Realizarea desene de ansamlu pe baza schitelor date de client sau superior
  • Extrage desene de executie din desenele de ansamblu si realizeaza detalii din desene de executie
  • Foloseste schitele tehnice pentru a redacta si interpreta documentatia tehnica de realizare a produselor
  • Obligat in utilizarea instrumentelor necesare realizarii desenelor tehnice precum si a calculatorului
  • Detalierea desene de executie subansamblu ansamblu dupa indicatiile superiorului sau cerintelor clientului in Prog. Auto CAD sau altele dupa cunostinta dar min 1
  • Elaborarea desenelor tehnice de proiect si prezentarea lor Superiorului si departamentelor implicate
  • Verificarea si documentarea desenelor tehnice
  • Indeplineste activitati de deplasare la client pentru identificarea solutiei tehnice cit mai rezonabele si eficiente
  • Coordonarea produsului schitat de la idee pina la producerea lui finala, dupa necisitate coordonarea procesului de asamblare la fata locului in Republica

Cerințele companiei:

  • Studii superioare în domeniul ingineriei constructoare de mașini;
  • Cunoasterea proiectarii asistată de calculator în AutoCAD 2016-2019, Solidworks 2016-2019
  • Cunoașterea limbii române și ruse;
  • Experiența în domeniu ;
  • Caracteristici și aptitudini: responsabilitate , fire dinamică și pozitivă.

Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu

Dacă îți place să proiectezi și ești dornic de a face parte din echipa noastră, expediază-ne CV-ul la adresa electronică: hr@inoxplus.md    marcând în linia de subiect a scrisorii ”Inginer proiectant” sau așteptăm sunetul tău la nr. de telefon 079 809 888.

E-mail: hr@inoxplus.md

Tel: 079 809 888

Alte anunturi publicate de aceasta companie