Inginer proiectant apeduct și canalizare / Инженер-проектировщик

Angajăm:

Cerințe:
- Studii superioare de specialitate;
- Сunoștințe avansate în diverse softuri de specialitate;
- Cunoștințe tehnice despre instalații;
- Cunoasterea normativelor și standardelor în vigoare;
- Persoană responsabilă, atentă, dornică să se dezvolte profesional.

Responsabilități:
- Stabilirea solutiilor tehnice de proiectare a sistemelor de apă și canalizare;
- Realizare desenelor tehnice în diverse softuri de specialitate;
- Colaborarea cu departamentul de proiectare și construcții din companie.

Compania oferă:
- Regim de muncă: de la 9:00-18:00 (5 din 7 zile);
- Pachet social integral;
- Salariu decent și plătit la timp;
- Achitarea prânzului;
- Birou confortabil;
- Echipă tânără și prietenoasă;
- Oportunitate pentru dezvoltarea profesională;
- Locul de muncă: Mun.Chișinău, r. Ciocana.

Persoanele interesate pot aplica CV-ul cu o fotografie a sa la adresa: hr@comsales.md   cu indicarea postului în titlul scrisorii.

Инженер-проектировщик систем отопления, вентиляции
Требования, навыки и опыт:
- Высшее образование: отопление и вентиляция;
- Глубокие знания программ по проектированию;
- Знание действующих норм и стандартов;
- Ответственный, внимательный человек, стремящийся к профессиональному развитию.

Обязанности:
- Проектирование сетей водоснабжения и канализации;
- Реализация рабочих чертежей в программах по проектированию;
- Сотрудничество с проектно-строительным отделом компании.

Условия труда:
- Полный рабочий день с 9.00-18.00;
- Дружный молодой коллектив;
- Полный социальный пакет;
- Талоны на питание;
- Возможность профессионального и карьерного роста.

Присылайте свое CV с фото на адрес: hr@comsales.md  с указанием должности в заголовке письма.

hr@comsales.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie