Inginer POS / ATM

Banca Comercială „EXIMBANK”

 parte a Grupului Internaţional Intesa Sanpaolo angajează:

Responsabilități:

  • - Parametrizarea și instalarea POS terminalelor la sucursalele Băncii și la comercianți;
  • - Instruirea comercianților la utilizarea aplicației POS terminalelor;
  • - Monitorizarea permanentă a rețelei de POS terminale și bancomate;
  • - Deservirea tehnică a rețelei de bancomate și a POS terminalelor;
  • - Consultarea comercianților cu privire la utilizarea rețelei de terminale ale Băncii.
Cerințe față de candidat:
  • - Studii superioare tehnice (radioelectronica, IT);
  • - Cunoașterea la nivel avansat PC-ul și componentele acestuia (software, hardware);
  • - Cunoașterea avansată a principiilor de funcționare a rețelelor de comunicații si protocoalele acestora;
  • - Cunoștințe generale cu privire la securitatea informațională;
  • - Experiență de lucru cu utilajul tehnic;
  • - Posedarea limbilor Româna și Rusă, Engleza la nivel de documentație tehnică;
  • - Permis de conducere categoria B.

Beneficiile oferite de către bancă:
  • Salariu competitiv şi tichete de masă;
  • Bonus de performanţă în dependenţă de rezultatele obţinute;
  • Posibilitatea de achiziționare a produselor şi serviciilor băncii în condiţii preferenţiale;
  • Program internațional de asistență medicală la survenirea unor boli grave;
  • Formări şi team building-uri;
  • Diversitate în activităţi, posibilitatea obținerii unei experiențe internaţionale;
  • Oportunităţi de dezvoltare profesională şi perspective de creştere în carieră.
Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul însoţit de o scrisoare de intenţie la e-mail: recrutare@eximbank.com  Vor fi contactaţi doar candidaţii selectaţi.

Nota: Prin expedierea CV-ului, vă exprimaţi acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

Alte anunțuri publicate de aceasta companie