Inginer mecanic

Compania ICS “Eurofarmaco” SA angajează:

Cerințe:

  • Studii superioare finisate în domeniul tehnic, profil mecanic
  • Asigură revizia și întreținerea utilajului
  • Perfectarea corectă a actelor și documentelor în vigoare
  • Atitudine pozitivă și orientare către rezultate
  • Cunoasterea limbilor romană (rusa și engleza- prezinta un avantaj)
  • Experiență anterioară
  • Persoană responsabilă
  • Abilitati operare PC-nivel mediu
  • Abilitatea de a-și îndeplini munca eficient și la timp
  • Abilitatea de a lucra cu documentatia tehnica
  • Configurarea si reparatia echipamentelor farmaceutice
  • Colaborarea cu echipa de mecanici
  • Identificarea si remedierea in timp scurt a defectelor aparute

Responsabilități

  • Coordonarea activitații
  • Atenție sporita la detalii
  • Aptitudini organizatorice
  • Dedicare in exercitarea atribuțiilor de muncă

OFERIM:
- salariu motivant, (nivelul salariului se va stabili in urma interviului)
- angajare permanentă;
- tichete de masa;
- regim de muncă: 8 ore pe zi, 5 zile pe săptămână;
- amplasarea locului de muncă: r. Ialoveni, s. Sociteni, șos. Chișinău - Hîncești 10

Persoanele interesate pot expedia CV la adresa electronică: tehnic-eurofarmaco@ropharma.ro
Nr. de contact fix : 0-268-76061, mob. 069690143

E-mail: tehnic-eurofarmaco@ropharma.ro
Telefoane de contact: 0-268-76061 / 069690143

Alte anunțuri publicate de aceasta companie