Angajăm:

Inginer mecanic pentru deservirea utilajului de producere (fabrica de divin din or.Calarasi)

Obligatiuni de functie:
- Asigurarea funcționării fiabile a echipamentului de producer fără probleme, funcționarea corectă a acestuia;
- Organizarea și participarea directă la întreținerea și repararea echipamentului de producere;
- Întreținerea documentației operaționale și tehnice;
- capacitatea de a lucra cu documentație tehnică.

Cerinţe:
- învățământ tehnic superior (binevenit) sau mediu de specialitate;
- experiență de muncă în calitate de mecanic la o întreprindere de producere;
- gândire non-standard, datorită complexității și varietății echipamentelor;
- toleranța la stres și comportamentul etic cu colegii.

Garantăm:
- salariu motivant, cu perspectivă de creștere;
- pachet social complet;
- perspective pentru dezvoltarea profesională;
- Program: luni-vineri 8: 00-17: 00;
- Condiții favorabile de muncă;
- Prînz zilnic gratuit.

Candidaților interesați, sunt rugați să trimită CV-ul la e-mail: hr@divin.md  sau pot apela la numarul de telefon de serviciu: +373-22-85-55-44.

E-mail: hr@divin.md
Telefon: +373-22-85-55-44

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie