Inginer în cadrul Centrului de deservire tehnică / Инспектор в сервисный центр

Ești o persoană atentă,liniștită,pedantă? Îți este interesantă tehnica și totul ce este lagat de aceasta? Dorești să obții un lucru stabil în cadrul unei companii în dezvoltare continuă? Atunci vino la noi, și îți vom oferi un astfel de serviciu. În cadrul centrului nostru modern de deservire tehnică este nevoie de un nou angajat!

Care vor fi obligațiunile de serviciu ale acestui angajat:
1. Verificarea, testarea dispozitivelor mobile după reparația efectuată la centrul de deservire tehnică
2. Efectuarea comenzilor de piese și evidența acestora
3. Efectuarea inventarierii

Cerințe de bază:
• Responsabilitate, abilități organizatorice, atenție la detalii;

Condiții de muncă:
• Loc de muncă confortabil
• Regim de lucru- luni-vineri de la 09.00-18.00 (pauză de masă 1 oră), sâmbătă- de la 09.00-13.00
• Salariu de funcție de la 5000 lei
• Pachet social deplin
• Colectiv primitor și conducători obiectivi

Expediați CV-urile dvs. la adresa hr@xiaomistore.md  indicând obligatoriu funcția pentru care optați.
Telefon: 078800724

Вы внимательный, усидчивый, педантичный человек? Тебе интересна техника и всё что с ней связанно? Хочешь получить стабильную работу в развивающейся компании? Тогда приходи к нам, и мы предложим тебе такую работу. В наш современный сервисный центр требуется новый сотрудник!

Что будет входить в обязанности данного сотрудника:
1. Проверка,тестирование мобильных устройств после ремонта в сервисном центре
2. Заказ запчастей и ведение учета
3. Проведение инвентаризаций

Основные требования:
• Ответственность, организованность, внимание к деталям;

Условия работы:
• Обустроенное рабочее место
• График работы – пн.-пт. С 09.00 до 18.00 (перерыв на обед 1 час), суббота – с 09.00 до 13.00
• Заработная плата от 5000 лей
• Полный соц.пакет
• Доброжелательный коллектив и адекватные руководители

Высылайте резюме на hr@xiaomistore.md  в обязательном порядке с указанием вакансии на которую претендуете.
Телефон: 078800724

E-mail: hr@xiaomistore.md

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin