Inginer electric pentru repararea boilerelor și altor aparate electrocasnice - stabilizatoare, termostate, coloane de gaz, cazane

S.C.”AMBER-TERM”S.R.L. angajează cu program deplin:

     Compania AMBER-TERM - își lărgește echipa și este în căutarea unui inginer electric pentru repararea boilerelor și a altor aparate electrocasnice - stabilizatoare, termostate coloane de gaz, cazane.

Noi ne extindem echipa!

Atribuții:

  • Execută lucrările  de deservire și repararea: boilerelor și a altor aparatelor electrocasnice - stabilizatoare, termostate coloane de gaz, cazane.
  • Determină cauzele de defecțiune după tipul acesteia, condițiile de apariție și evenimentele de întreținere-reparații existente a utilajului, explică clientului normele de utilizare corectă a utilajului
  • Să ia măsuri de acordare a primei intervenții în caz de accidente;
  • Propune clientului măsuri de întreținere a utilajului, anticipează defecțiunile.

Cerințe fată de candidat:

  • Experiență în domeniul minim 2 ani;
  • Cunoștințe în domeniul normelor tehnice a utilajului, normelor privind securitatea în muncă;
  • Disciplină, onestitate, responsabilitate,
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;

Oferim:

  • Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist  alături de o echipă dinamică și de succes;
  • Pachet social integral;
  • Promovare pe plan profesional;
  • Oportunități pentru dezvoltare profesională;
  • Telefon mobil de serviciu, pachet nelimitat;
  • Masină de serviciu, instrumente specifice lucrarilor;
  • Instruire profesională inițială și continuă;
  • Salariu negociabil

Nu ezitați să ne contactați tel. 0 610 00 296
CV-urile sunt așteptate la e-mail: hr@amber.md

E-mail: hr@amber.md
t: 061000296
www.amber.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie