Inginer deservire utilaj frigorific și instalații de turnat bere

IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.
Anunţă postul vacant de:

La noi veți beneficia de:
• salariu competitiv;
• prânz gratuit, oferit de companie;
• asigurare medicală benevolă care include mai multe beneficii;
• bonus lunar la salariu;
• al 13-lea salariu;
• telefon mobil cu pachet telefonie inclus...

Cerinte:
• experiență în reparația / mentenanța echipamentului frigorific și a utilajului de turnat bere;
• cunoașterea structurii frigiderelor și a echipamentului frigorific;
• detectarea defecțiunilor tipice echipamentului frigorific;
• cunoașterea echipamentului profesional pentru diagnosticarea și reparația echipamentului frigorific, inclusiv lucrări de sudură;

Responsabilitati:
• Asigurarea ciclului deplin de lucrări de deservire atât la service centru cât și la clienți (RM);
• asamblarea/dezasamblarea utilajului;
• mici lucrări de vopsire/tencuială a utilajului frigorific;
• înlocuire autocolant pe exteriorul utilajului;
• montarea/demontarea utilajului de turnat bere;
• evidența pieselor de schimb și lucrărilor executate;
• completarea documentației/rapoarte în baza lucrărilor executate.

Persoanele interesate rugăm să trimită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:
E-mail: hr@md.anadoluefes.com
Telefon: 022885219 /  0(79) 706641

E-mail: hr@md.anadoluefes.com

Telefon: 022 885 219 / 0(79) 706641

Alte anunturi publicate de aceasta companie