HR manager

Compania Global Store SRL importator si distribuitor al produselor de larg consum   anunţă angajarea personalului în calitate de:

HR manager

Îţi doreşti să faci parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică şi unită, să îţi construieşti o carieră într-un domeniu de perspectivă într-o companie care îţi oferă şansa de a te dezvolta profesional şi personal.?
Atunci aplică CV tău pentru postul vacant de HR Manager în compania Global Store!

Responsabilități de bază:

  • Organizează procesul de recrutare și selecție a angajaților pentru posturile vacante
  • Identifică noile platforme de recrutare
  • Asigură integrarea și orientarea în companie a angajaților noi
  • Participă la evaluarea și instruirea angajaților noi și existenți
  • Dezvoltă politica de motivare a angajaților
  • Concepe și implementează reguli și proceduri noi pentru dezvoltarea companiei
  • Participă la elaborarea procedurilor de lucru privind principalele activități de resurse umane și asigură respectarea acestora de către angajații companiei
  • Responsabil de organizarea evenimentelor și politica corporativă a companiei

Cerințe:

  • Studii superioare
  • Experiență în procesul de recrutare și selecție de personal.
  • Cunoștințe MS Office,Word, Excel, Outlook, Power Point
  • Limba româna, rusă- fluent
  • Abilități de comunicare, prezentare
  • Abilități de planificare și organizare
  • Abilități de lucru în echipă, relaționare și colaborare
  • Abordare pozitivă și inteligență emoțională
  • Atent la detalii, responsabilitate
  • Atitudine proactivă deschidere către nou

· Beneficii:

  • Salariu de la 18000 lei
  • Sisteme motivaționale atractive
  • Oficiu modern și confortabil
  • Un loc de muncă stabil
  • Programe de instruire profesională
  • Posibilitate de dezvoltare personală și profesională
  • Mediu de lucru într-o echipă profesionistă
  • Reduceri la cumpărăturile efectuate în magazinele Global Store
  • Program de lucru : 08:30-18:00, Luni-Vineri

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul la adresa de
e-mail: hr1@grossell.com ; hr@grossell.com  cu indicarea postului pentru care aplică, sau ne puteti contacta la numarul de telefon :
(+373)787 70 461; (+373)790 15 590.

Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu.

Telefon: (+373)787 70 461, (+373)790 15 590
E-mail: hr@agm.mdshr@agm.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie