Hostess

Hostess

Dealer-ul official Toyota in Moldova "Continent " SRL anunta concurs pentru postul vacant:

Cerințe:

  • Studii superioare (preferabil în domeniul științelor umanitare);
  • Experiență de cel puțin 2-4 ani în deservirea clienților (la hoteluri, saloane de înfrumusețare, săli de expoziții, unități de comerț);
  • Cunoștințe elementare de operare pe calculator;
  • Cunoașterea tehnicilor de comunicare eficientă, cunoștințe în domeniul eticii comunicării în afaceri;
  • Fluență în limbile română și rusă, cunoașterea limbii engleze la nivel elementar.

Responsabilitățile postului:

  • Întâmpinarea clienților la intrarea în salonul auto, stabilirea scopului vizitei și îndrumarea ulterioară a lor;
  • Organizarea activităților distractive pentru cei mici în cazul în care clienții vin însoțiți de copii;
  • Asigurarea ordinii și curățeniei în incinta salonului auto și în zona destinată relaxării clienților;
  • Îndeplinirea altor sarcini care vor fi stabilite de conducere în funcție de necesitățile apărute.

Oferim:

  • Angajare oficială în cîmpul muncii în cadrul unei companii stabile și de încredere cu pachet social integral;
  • Salariu motivant;
  • Tichete de masă;
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă unită;
  • Oportunități de carieră.

Dacă v-a trezit interesul această ofertă expediați CV-ul specificînd în subiectul mesajului postul pentru care aplicați la adresa electronică:
hr@continent.toyota.md

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide