ООО „BUSINESS MARKET”
(import și comerț angro a articolelor din tutun şi a bauturilor alcoolice)

Hamal (Ialoveni)

Cerințe:
- Studii medii;
- Responsabilitate şi atenţie sporită ;
- Cunoşaterea limbilor româna şi/ sau rusa;

Responsabilităţi:
Prestează lucrări de încărcare-descărcare a mărfii;
Acordă ajutor persoanelor responsabile ale companiei în completarea comenzilor;
În timpul lucrului să fie politicos şi amabil în relaţiile cu angajaţii companiei şi clienţii, să le acorde ajutorul necesar;
menţine curăţenia în depozit;

Oferim:
- Posibilitate de a lucra într-o companie tînără, performantă în continuă creştere;
- Angajare oficială, salariu fără întîrzieri, transport până la locul de muncă.

Pentru postul vacant, sunteti rugati de a transmite CV-ul la e-mail: hr@bizmarket.md
Tel/fax: 022784000, 079421979, 079701068

Solicităm sa indicați pentru care post aplicați.

E-mail: hr@bizmarket.md
Telefon: 022 784000, 079421979,079701068

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie