Compania „Panilino” SRL, este unul dintre liderii producători de produse de patiserie de pe piața din R. Moldova remarcați prin calitate și inovație. Experiența de aproape 15 ani ne-a permis să creăm cele mai rafinate și gustoase produse de cea mai înaltă calitate, iar acum ne extindem și pe piața din Uniunea Europeană.

Vino să faci parte din echipa Noastră! Angajăm!

Hamal / Грузчик

Sarcini și responsabilități:
1. Încărcarea și descărcarea mărfurilor / Погрузка и разгрузка товаров;
2. Completează comenzile în corespundere cu cererile înnaintate / Заполнение заказов в соответствии с поданными заявлениями;
3.Transmiterea mărfii la depozit/ Отправка товара на склад;
4.Îndeplinirea zilnică a normelor de muncă cerute/ Ежедневное выполнение требуемых трудовых норм..

Condițiile de muncă/ Условия работы:
· Regimul de muncă: munca în schimburi, 2/2 a câte 10 ore/ Режим работы: сменная работа, 2/2 по 10 часов.
· Prânzul asigurat de Societate/ Обед, предоставляемый Компанией.
· Salariu competitiv/ Привлекательная зарплата;
· Instruire în domeniu asigurată de Societate/ Обучение предоставляемое Компанией.

Studii şi experienţă:
· Domni (bărbați) cu și fără experință/ Мужчины (мужчины) с опытом и без опыта;
· Capacitate de cooperare, disciplină/ Способность к сотрудничеству, дисциплина;
· Reponsabilitate, punctualitate și disciplină/ Ответственность, пунктуальность и дисциплина;
· Cunoașterea normelor și cerințelor necesare/ Знание необходимых правил и требований.

Persoanele interesate sunt rugate de a:
- transmite CV-ul la adresa electronică: hr@panilino.md;
- ne contacta la nr. de telefon: (+373) 68695597/ (022) 479-013;
- ne vizita pe adresa: mun. Chişinău, str. Uzinelor, 17/2.
Заинтересованным лицам предлагается:
- отправить резюме на электронный адрес: hr@panilino.md;
- свяжитесь с нами по телефону: (+373) 68695597 / (022) 479-013;
- посетите нас: мун. Кишинев, ул. Завацкая, 17.

S.C. „Panilino” S.R.L. asigură prelucrarea datelor cu caracter personal în corespundere cu prevederile Legii nr. 133 din 08.07.2011 „Cu privire la protecţia datelor cu caracter personal”. Prin expedierea CV-ului la adresa electronică menţionată mai sus, candidatul îşi dă consimţământul

S.C. „Panilino” S.R.L. обеспечивает обработку персональных данных в соответствии с положениями Закона №. 133 от 08.07.2011 «О защите персональных данных». Отправляя резюме на указанный выше электронный адрес, кандидат дает свое согласие на обработку персональных данных.

Telefon: 068695597, (022) 479-013
E-mail: hr@panilino.md

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie