Hamal 8000 Lei (NET)

 Complexul Comercial
“ZIKKURAT - MARKET” angajează

Angajăm rapid!
Dorești sa fii parte a unei echipe mega cool?
Atunci ești bine venit la Zikkurat Market!
Nu cerem experiență - doar entuziasm și dorința de a lucra într-o echipă de oameni frumoși.
Suntem o companie din industria de retail specializată în comercializare produselor industriale, în care împreună formăm o echipă mega puternică!
Responsabilitățile tale

  • Încărcarea și descărcarea mărfii.

Profilul tău

  • Amabilitate, seriozitate și responsabilitate;
  • Exemplu pozitiv în comportamentul și relațiile cu clienții și ceilalți colegi.

Oferim

  • Grafic confortabil 5 zile lucrătoare + 2 zile libere;
  • Salariu decent  8000 Lei NET.

Suntem locul potrivit pentru viitoarea ta carieră!

Expediaţi-ne CV-ul pe adresa de e-mail: hr@zikkurat.md

Informaţii suplimentare la tel. 068 401 440

Alte anunturi publicate de aceasta companie