Graphic Designer

Responsabilități:
- Crearea design-urilor originale graphic pentru jocuri
- Definirea și dezvoltarea unor design-uri vizuale de calitate înaltă de la concept până la execuție
- Identificarea problemelor de proiectare și elaborarea soluțiilor relevante

Cerințe:
- 1+ ani de experiență (agenție sau freelance) în conceperea produselor.
- Cunoștințe Adobe Photoshop, Ilustator,CorelDraw
- Să înțelegeți teoria culorilor și să le potriviți eficient , redactarea imaginilor , compozitia si lucrul cu textul.
- Crearea imaginilor pentru promovarea jocurilor pe diferite platforme (Google Play, Apps Store, Nintendo Store, Steam Store, PS Store
- Experiență de lucru în domeniul jocurilor- avantaj
- Bune abilități de comunicare și colaborare
- Capacitatea de a lucra în mod independent

Beneficii:
- Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
- Suntem rezidenți IT Park
- Curs deplin de limba engleza
- Abonament la sala de sport
- Pizza party lunar in incinta companiei
- Parcare subterana (50% achitat de companie)
- Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
- Angajare oficială, pachet social inclus
- Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
- Colectiv tânăr, amabil și sociabil
- Activități de Team-building

Pentru a face parte din echipa Midnight.Works, expediați CV-ul la adresa: hr@midnight.works  sau sunați direct la numărul: +37369666650
Команда Midnight Works нанимает График Дизайнера!

Обязанности:
- Создание оригинального график дизайна для мобильных игр
- Определение и разработка высококачественного визуального дизайна от концепции до воплощения
- Выявление проблем проектирования и разработка соответствующих решений

Требования:
- Опыт работы от 1 года (агентство или фриланс) в продуктовом дизайне.
- Опыт работы в сфере игр - преимущество
- Знание Adobe Photoshop, Illustrator, CorelDraw.
- Понимать теорию цвета и эффективно сочетать их, редактировать изображения, композицию и работать с текстом.
- Создание изображений для продвижения игр на разных платформах (Google Play, Apps Store, Nintendo Store, Steam Store, PS Store
- Хорошие навыки общения и сотрудничества
- Способность работать самостоятельно

Что мы предлагаем:
- Возможность стать частью всемирно известной компании
- Полноценный курс английского языка
- Абонимент в спортзал
- Ежемесячные pizza party в кругу компаний
- Мы резиденты IT Park
- Подземный паркинг (50% оплата со стороны компании)
- Гибкая заработная плата, согласованная в зависимости от ваших навыков
- Официальное трудоустройство, социальный пакет включен
- Стабильный график работы: 9:00-18:00, понедельник-пятница
- Молодой, добрый и общительный коллектив
- Командообразующие мероприятия

Чтобы стать частью команды Midnight.Works, отправьте свое резюме по адресу: hr@midnight.works  или позвоните по номеру: +37369666650

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Roblox Game Developer

26 Septembrie 2022
Trimite CV

Trimite CV

Mediation Manager

Trimite CV
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide
Intră in cont prin