Graphic Designer (10000-15000 mdl)

Responsabilități:

  • Crearea design-urilor originale graphic pentru jocuri
  • Definirea și dezvoltarea unor design-uri vizuale de calitate înaltă de la concept până la execuție
  • Identificarea problemelor de proiectare și elaborarea soluțiilor relevante

Cerințe:

  • 1+ ani de experiență (agenție sau freelance) în conceperea produselor
  • Cunoștințe Adobe Photoshop, Ilustator,CorelDraw
  • Să înțelegeți teoria culorilor și să le potriviți eficient , redactarea imaginilor, compozitia si lucrul cu textul.
  • Crearea imaginilor pentru promovarea jocurilor pe diferite platforme (Google Play, Apps Store, Nintendo Store, Steam Store, PS Store
  • Experiență de lucru în domeniul jocurilor- avantaj
  • Bune abilități de comunicare și colaborare
  • Capacitatea de a lucra în mod independent

Beneficii:

  • Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
  • Suntem rezidenți IT Park
  • Curs deplin de limba engleza
  • Abonament la sala de sport
  • Parcare subterana (50% achitat de companie)
  • Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
  • Angajare oficială, pachet social inclus
  • Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
  • Colectiv tânăr, amabil și sociabil
  • Activități de Team-building

Pentru a face parte din echipa Midnight.Works, expediați CV-ul la adresa: hr@midnight.work sau sunați direct la numărul: +37369666650.

Команда Midnight Works нанимает График Дизайнера!

Обязанности:

  • Создание оригинального график дизайна для мобильных игр
  • Определение и разработка высококачественного визуального дизайна от концепции до воплощения
  • Выявление проблем проектирования и разработка соответствующих решений

Требования:

  • Опыт работы от 1 года (агентство или фриланс) в продуктовом дизайне
  • Опыт работы в сфере игр - преимущество
  • Знание Adobe Photoshop, Illustrator, CorelDraw
  • Понимать теорию цвета и эффективно сочетать их, редактировать изображения, композицию и работать с текстом
  • Создание изображений для продвижения игр на разных платформах (Google Play, Apps Store, Nintendo Store, Steam Store, PS Store
  • Хорошие навыки общения и сотрудничества
  • Способность работать самостоятельно

Что мы предлагаем:

  • Возможность стать частью всемирно известной компании
  • Полноценный курс английского языка
  • Абонимент в спортзал
  • Мы резиденты IT Park
  • Подземный паркинг (50% оплата со стороны компании)
  • Гибкая заработная плата, согласованная в зависимости от ваших навыков
  • Официальное трудоустройство, социальный пакет включен
  • Стабильный график работы: 9:00-18:00, понедельник-пятница
  • Молодой, добрый и общительный коллектив
  • Командообразующие мероприятия

Чтобы стать частью команды Midnight.Works, отправьте свое резюме по адресу: hr@midnight.works или позвоните по номеру: +37369666650.

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide