Profmet Grup SRL

Графический дизайнер/ Designer grafic

Компания Profmet Grup SRL (группа компаний LIDER) приглашает в команду графического дизайнера.

Мы предлагаем: возможность обучаться и развиваться за счёт компании

Ваши обязанности: создание качественных макетов упаковки продуктов и других графических макетов в соответствии с фирменным стилем компании

От вас потребуется: опыт работы графическим дизайнером от 2 лет, уверенное владение графическими инструментами: Corel Draw, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop и Adobe InDesign.

Ждём ваши CV с приложенным портфолио по адресу recrutare@profmet.md
По возникшим вопросам звоните на номер 078000075.
Compania oferă:

  • Salariu motivant
  • Instruire continuă din contul companiei
  • Posibilități de creștere profesională
  • Stabilitate într-o companie dinamică și prosperă
  • Transport de serviciu

Responsabilități:

  • Elaborarea machetelor pentru produse, ambalaje, cutii
  • Executarea materialelor grafice pentru banere, roll-up-uri, press-wall-uri
  • Realizarea materialelor pentru pagini web, conținut media și multimedia
  • Dezvoltarea conceptelor de design specifice stilului companiei
  • Pregătirea pentru tipar a diverselor materiale promoționale și corporative

Cerințe față de candidat:

  • Experiență de cel puțin 2 an în design / industria publicitară
  • Cunoștințe avansate de operare a programelor Corel Draw, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Photoshop, etc.
  • Prezentarea portofoliului de lucrări individuale
  • Simț estetic bine dezvoltat, gândire creativă, spirit de inițiativă, originalitate

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon  078000075.

E-mail: recrutare@profmet.md
Telefon: 079947888

back forward

Profmet Grup SRL in retelele de socializare

Date de contact

R. Moldova, mun. Chișinău, str. Petricani 33
Tel.: 078000075, e-mail: recrutare@profmet.md
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin