We are hiring:

Google Ads Specialist

Echipa Midnight Works este în căutarea unui coleg responsabil de analizarea și evaluarea campaniilor de promovare pentru prognozarea și îmbunătățirea rezultatelor companiei

Responsabilități de bază:
• Elaborarea și coordonarea strategiei de dezvoltare a produsului;
• Analiza pieței, implementărea noilor mecanisme pentru promovarea produsului;
• Managementul conținutului și campaniilor de promovare prin intermediul Google Ads, Facebook Ads, Mobile AdNetworks, Google Tag Manager;
• Planificarea și prognozarea bugetelor pentru campanii și raportarea rezultatelor;
• Analizarea contentului campaniilor de promovare prin intermediul Google Analytics.

Abilitați necesare:
• Dă dovadă de logică, are o bună capacitate de analiză şi sinteză;
• Abilitati bune de comunicare și lucru în echipă;
• Abilitatea de a compila, analiza și de a lucra cu seturi mari de date;
• Experienta cu platforma Google Ads;
• Experiență în testarea și evaluarea noilor platforme de promovare, strategii.

Beneficii:
• Salariu atractiv;
• Angajare oficială, pachet social;
• Grafic de munca Luni-Vineri, 9.00-18.00;
• Mediu de lucru prietenos și echipă open-minded;
• Formare profesională și suport continuu.

Candidații interesați sunt rugați să-și trimită CV-ul la adresa hr@midnight.works   indicînd poziția care dorește să o ocupe în cadrul echipei noastre.
Web: https://midnight.works/
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works/
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works/

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie