Google Ads Manager

Echipa Midnight Works este în căutarea unui coleg responsabil de analiza și evaluarea campaniilor de promovare pentru prognozarea și îmbunătățirea rezultatelor companiei.

Responsabilități:

  • Elaborarea și coordonarea strategiei de dezvoltare a produsului.
  • Analiza pieței, implementarea noilor mecanisme pentru promovarea produsului
  • Managementul conținutului și campaniilor de promovare prin intermediul Google Ads.
  • Setarea conversiilor la nivel avansat cu ajutorul Google Tag Manager.
  • Urmărirea performanței campaniilor de promovare în Google Analytics.
  • Planificarea și prognozarea bugetelor pentru campanii și raportarea rezultatelor.

Cerințe:

  • Experiență în crearea și întreținerea reclamelor, analizei și adaptării campaniilor, analiza pieței.
  • Experiența cu Facebook Ads constituie un avantaj.
  • Experiența cu piața worldwide constituie un avantaj.
  • Dă dovada de logică și o bună capacitate de analiză și sinteză.
  • Abilități bune de comunicare și lucru în echipă.
  • Abilitatea de a compila, analiza și de a lucra cu seturi mari de date.
  • Experiență cu platforma Google Ads.
  • Experiență în testarea și evaluarea noilor platforme de promovare, strategii.

Beneficii:
- Salariu atractiv
- Angajare oficială, pachet social
- Parcare subterană
- Curs deplin de limba engleza
- Abonament la sala de sport
- Grafic de muncă Luni-Vineri, 9.00-18.00
- Mediu de lucru prietenos și echipă open-minded
- Formare profesională și suport continuu
- Activități de Team-building
- Pizza party lunar în incinta companiei
- Oficiu în sectorul Telecentru cu o zonă bine amplasată cu transport public și localuri pentru lunch în apropiere
- Birou confortabil, cu zonă de relaxare și ceai/cafea, dulciuri și fructe gratuite

Candidații interesați sunt rugați să-și trimită CV-ul la adresa hr@midnight.works  indicînd poziția care dorește să o ocupe în cadrul echipei noastre.
Web: https://midnight.works/
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works/
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works/

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide
Intră in cont prin