Gestionar Depozit

Compania Conluxart angajează:

Cerinţe faţă de candidat:
- EXPERIENŢĂ de activitate in depozit;
- Abilități de comunicare, punctual, responsabil
- Persoană energică și activă, onest, disciplinat, rezistenta de stres;

Responsabilitati:
- Asigură gestiunea stocului de marfă în baza documentelor de intrare/ieșire;
- Răspunde de organizarea logistică eficientă a depozitului;
- Organizeaza expedierea marfii către clienți conform comenzilor și priorităților;
- Coordonează, planifică și controlează activitatea personalului depozitului sub aspect calitativ și cantitativ,
- Efectueaza sistematic inventarieri.

Oferim:
- loc de muncă stabil;
- pachet social;
- salariu atractiv și achitat la timp;
- zi deplină de lucru, Luni-Vineri, 8:00 - 18:00;

Adresa: mun. Chișinău, pe str. Cărbunari, 2
Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la adresa electronică: hr@conluxart.md cu mențiunea ”Gestionar Depozit”. De asemenea, Va puteți apropia direct la oficiu.

Conluxart
Str. Cărbunari 2, Chișinău, Moldova

+373 22 54 21 17

E-mail: hr@conluxart.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie