Angajăm:

Front-end developer

Salut, suntem Avigo.

Căutăm coleg care să se alăture echipei noastre în postul de Front-end developer (>=middle). Dacă ai cunoștiințe solide de: HTML5, CSS3, JavaScript, și o vastă experiență în domeniu, am vrea să ne cunoaștem.

Cerințele noastre:

  • Familiaritate cu: Twig, SASS / SCSS, ES6+, Node.js, Responsive Design.
  • Familiaritate cu BEM .
  • Experiență în utilizarea unui Framework ( ReactJS / VueJS ).
  • Experiență în utilizarea unui sistem de asamblare ( Gulp / WebPack ).
  • Disponibilitatea de a învăța tehnologii noi.
  • Capacitate de auto-dezvoltare.
  • Creativitate, spirit de echipa.

Vă oferim:

  • Salariu motivant.
  • Bonusuri în funcție de performanță.
  • Program flexibil, bazat pe eficiență și dedicație, nu pe orele de stat la birou.
  • Un mediu de lucru motivant cu oportunități de creștere în carieră.
  • Lucru într-o echipă tînără și dinamică.
  • Oficiu în centrul orașului.
  • Ceai, cafea , biscuiți și în ziua de vineri whiskey / bere ;)

Descrierea jobului:
Veți lucra la proiecte complexe, care necesită o bună capacitate de organizare și analiză a proiectului, într-o echipa dinamică.

Așteptăm cu mult interes CV-ul Dvs. la adresa hr@avigo.md    și vă vom contacta în cel mai scurt timp.

E-mail: hr@avigo.md

Inapoi Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie