Farmacist / Laborant Farmacist Drochia

Reţeaua de farmacii "Felicia" anunţă concurs privind suplinirea funcţiei vacante de:

Dacă doreşti să faci parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică şi unită, să îţi construieşti o carieră într-un domeniu de perspectivă, într-o companie care îţi oferă şansa de a te dezvolta profesional şi personal. Aplica!

RESPONSABILITATI:

  • eliberarea medicamentelor cu prescripţia medicală;
  • gestiunea zilnică a stocurilor de medicamente;
  • elaborarea de propuneri de achiziţii către echipa comercială;
  • realizează propuneri de comandă pentru achiziţionarea de produse farmaceuice şi parafarmaceutice;
  • oferirea asistenţei de specialitate pacienţilor care se prezintă în farmacie fără prescripţie medicală, identificând nevoile pacientului şi formulând recomandări individualizate în funcţie de nevoile acestuia.

CERINTE:

  • studii: farmacist, laborant-farmacist;
  • experienţa va constitui un avantaj;
  • cunoaşterea obligatorie a limbilor: română şi rusă;
  • utilizator PC;
  • simţul responsabilităţii;
  • orientare către clienţi şi către rezultate;

OFERIM:

  • salariu motivant achitat la timp;
  • pachet social complet;
  • posibilitate de creştere profesională;
  • pachet atractiv de beneficii.

Dacă citind anunţul aţi decis că vreţi să faceţi parte din echipa noastră aşteptăm un apel la nr. telefon: 060 516 065, sau CV-ul Dvs. la adresa electronică: Tatiana.Virtosu@felicia.md

Vă aşteptăm cu drag!

Alte anunturi publicate de aceasta companie