Farmacist în or. Ruseștii Noi, Briceni, Nisporeni

Reteaua de farmacii "Felicia" anunta concurs privind suplinirea functiei vacante de:

Farmacia Felicia este cea mai mare rețea de farmacii din Republica Moldova, fiind prezentă pe întreg teritoriul țării. Misiunea echipei noastre este să oferim servicii de calitate clienților, oferindu-le o gamă largă de medicamente și produse cosmetice.
Dacă doreşti să faci parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică şi unită, să îţi construieşti o carieră într-un domeniu de perspectivă într-o companie care îţi oferă şansa de a te dezvolta profesional şi personal, încearcă-ţi şansa! Te aşteptăm în echipa noastră!

OFERIM:

  • Salariu motivant achitat la timp;
  • Instruire și pregătire profesională continuă din partea companiei;
  • Posibilitate de creştere profesională.

CERINȚE:

  • Studii medii sau superioare în domeniul farmaceutic;
  • Experienţa de lucru în domeniu va constitui un avantaj;
  • Cunoștințe de operare PC;
  • Cunoaşterea obligatorie a limbilor română şi rusă.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Eliberarea produselor farmaceutice și parafarmaceutice;
  • Acordarea de consultații și recomandări pacienților;
  • Gestiunea zilnică a stocurilor de medicamente.

Dacă, citind anunţul, aţi decis că vreţi să faceţi parte din echipa noastră aşteptăm un apel la 060516065  sau expediați CV-ul la adresa electronică: hr@felicia.md

Vor fi contactaţi doar candidaţii care corespund cerinţelor menţionate mai sus.

E-mail: hr@felicia.md
Telefon: 060516065

Alte anunțuri publicate de aceasta companie