Farmacist în Hîncești, Edineț

Rețeaua de farmacii "Felicia" anunță concurs privind suplinirea funcției vacante de:

Stimate spițer, fie că ești specialist cu experiență sau abia faci primii pași în domeniu, cu siguranță tinzi să demonstrezi zilnic cum e să arunci competent un "colac de salvare", celor care au nevoie de prestarea calitativă a serviciilor de asistență farmaceutică!

Neostenit îi tratezi cu dăruire pe cei, căror le inspiri încredere și devotament ?
Cine, daca nu tu să devii suportul solid pentru sute de pacienți?

Oricine aderă la valorile noastre comune, se poate alătura familiei de profesioniști în cadrul rețelei FELICIA, pentru a contribui împreună la înlesnirea sistemului național de sănătate!

OFERIM:

  • Remunerare atractivă, corelată cu performanța;
  • Condiții de muncă înr-un mediu sănătos și binevoitor;
  • Suport prin instruire continuă - mentorat, training-uri;
  • Posibilitate de creştere profesională;

CERINȚE:

  • Studii superioare sau medii de specialitate (farmacist sau asistent/ labotant-farmacist);
  • Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
  • Simţul responsabilităţii și orientare către pacienți;
  • Năzuința de a însuși continuu și a evolua pe plan profesional;
  • Experienţa în domeniu va constitui un avantaj;

Vor fi contactaţi doar candidaţii care corespund cerinţelor menţionate mai sus.

PROGRAM DE LUCRU:
  • Hîncești  17-22:00 L-V+ weekend integral (8-22:00)

Dacă citind anunţul aţi decis că doriți să faceţi parte din echipa noastră, cu drag așteptăm apelul dvs. sau să expediați CV-ul

 E-mail: hr@felicia.md

Telefon: 060 516 065;  079411207

Alte anunturi publicate de aceasta companie