Angajăm:

Expert raportare și control bugetar

Candidatul ideal
- Experiență profesională în raportare situații financiare și bugetare;
- Capacitatea de a analiza și de a prezenta date statistice și financiare;
- Cunoștințe avansate MS Office;
- Licență/ Master în contabilitate, finanțe sau alt domeniu relevant.

Descrierea jobului

Responsabilități
- Realizează, analizează și raportează situațiile financiare către conducerea companiei (Profit&Loss Statement, Working Capital, Cash Flow, etc.);
- Pregătirea rezultatelor financiare de gestiune;
- Înaintarea propunerilor de optimizare a cheltuielilor și de creștere a profiturilor;
- Examinarea solicitărilor bugetare (de plată) pentru aprobare;
- Participarea la proiectarea unor modele bugetare;
- Examinarea bugetului companiei pentru respectarea reglementărilor.

Beneficii
- Pachet salarial atractiv care reflecta responsabilitățile
- Un mediu flexibil, multicultural, orientat spre rezultate, specific unei companii inovative.

Descrierea companiei

Compania Pangeea este în curs de dezvoltare și este în căutarea persoanelor pasionate, ambițioase, pragmatice și sociabile care vor deveni colegii noștri și vor avea un rol cheie în echipa noastră.

Alte anunturi publicate de aceasta companie

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin