Director Vânzări și Servicii Clienți

Suntem în căutarea unui Director Vânzări și Servicii Clienți care să conducă cu succes echipa noastră de vânzări. Responsabilitățile acestui rol includ gestionarea eficientă a sucursalelor noastre pentru a oferi o experiență excelentă clienților noștri și pentru a atinge obiectivele noastre comerciale.

Responsabilități:

  •  Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru a asigura creșterea și realizarea obiectivelor companiei.
  •  Conducerea și motivarea echipei din sucursale.
  • Identificarea și exploatarea oportunităților de produse noi pentru a diversifica și extinde portofoliul nostru de clienți.
  • Monitorizarea tendințelor din piața de microcreditare și propunerea soluțiilor pentru creșterea afacerii.
  •  Analiza continuă a performanței vânzărilor și implementarea strategiilor pentru a îmbunătăți cifra de afaceri.

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul managementului sau economic.
  • Experiență demonstrată într-o poziție similară de cel puțin 3 ani.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Competențe puternice în analiză și luarea deciziilor.
  • Abilități de leadership.
  • Cunoștințe avansate de limba română, rusă și engleză.

De ce SEBO?

  • Oferim un pachet salarial motivant.
  • Oportunități excelente de dezvoltare profesională în cadrul unei companii de frunte în domeniul FinTech.

Așteptăm CV-ul tău la adresa: hr@sebo.md, menționând "Director Vânzări și Servicii Clienți" în subiectul emailului.

Condițiile privind prelucrarea datelor cu caracter personal sunt stabilite în Politica de confidențialitate a datelor cu caracter personal în procesul de recrutare, publicată pe pagina  https://www.sebo.md/pagina/cariera.

Alte anunțuri publicate de această companie