Expert/ă medical(ă) în asigurări

Compania "GRAWE CARAT Asigurări" este parte componentă a grupului austriac GRAWE, care are o experienţa de peste 189 de ani în domeniul asigurărilor.
Pentru a creste echipa noastra de profesionisti, angajam:

Prin aplicarea la această poziție, vă dați acordul față de prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

Cerinţe:

  • Studii medi/superioare în medicină;
  • Experienţa în domeniul medical min. 1 an;
  • Cunoasterea limbilor româna-fluent, rusa-nivel mediu şi engleza - constituie un avantaj;
  • Cunoaşterea calculatorului (MS Office ş.a) şi capacitatea de a însuşi programe noi.

Responsabilităţi principale:

  •  Evaluarea dosarelor medicale;
  •  Colaborarea cu instituţiile medicale;
  •  Introducerea şi prelucrarea datelor în programul specializat
  •  Comunicarea atât verbală, cât şi în formă scrisă cu clientii.

Oferim:

  • Program deplin de lucru;
  • Mediu de lucru confortabil şi prietenos în cadrul unei companii internaţionale;
  • Pachet social şi pachet de compensare atractiv;
  • Spaţiu de muncă bine dotat, oficiul în centrul orașului;
  • Echipă dinamică şi profesionistă.

Vă rugăm să trimiteţi CV-ul însoţit de o fotografie şi de o scrisoare de intenţie, în română, la adresa electronică: job@grawe.md

Vă rugăm să indicaţi în email funcţia pentru care candidaţi (Ex: “CV pentru funcţia de Expert medical în asigurări”).

job@grawe.md

Alte anunțuri publicate de aceasta companie