Compania „DiNova” este unul din cei mai mari importatori și distribuitori de  produse alimentare din Republica Moldova lucrînd cu branduri precum  „Kaserei”, „Ehrmann”, „Campina”, „Impra”, „Frico”, „Mlekovita”, „Hortex”, „Avico”, „Dorblu”, „Apti”, „Слобода”, „Славия”. Avem o colaborare frumoasă cu  toate rețelele comerciale, companiile producătoare, întreprinderile de comerț angro, segmentul HoReCa, dar și cu partenerii din segmentul retail. Politica companiei  este axată pe promovarea produselor FMCG.

Expeditor

Responsabilitățile postului:
- preluarea și predarea mărfurilor în baza facturilor de expediție;
- efectuarea lucrărilor de încărcare și descărcare a mărfurilor;
- însoțirea mărfurilor pînă la locul de destinație.

Cerințe față de candidați:
- disciplină, corectitudine, dorință și capacitate de a munci, operativitate;
- experiența anterioară într-o poziție similară ar fi binevenită.

Compania oferă:
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- salariu motivant (de cel puțin 5 000 lei);
- pachet social.

Expediați CV-ul la adresa electronică: info@dinova.md  specificînd în subiectul mesajului postul vacant pentru care aplicați.
Telefon: (022) 253-752; 079774551.

E-mail: info@dinova.md
Telefon: 022 253-752

back forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie