Expeditor marfuri/produse

Compania „DiNova” este unul din cei mai mari importatori și distribuitori de  produse alimentare din Republica Moldova lucrînd cu branduri precum  „Kaserei”, „Ehrmann”, „Campina”, „Impra”, „Frico”, „Mlekovita”, „Hortex”, „Avico”, „Dorblu”, „Apti”, „Слобода”, „Славия”. Avem o colaborare frumoasă cu  toate rețelele comerciale, companiile producătoare, întreprinderile de comerț angro, segmentul HoReCa, dar și cu partenerii din segmentul retail. Politica companiei  este axată pe promovarea produselor FMCG.

Compania oferă:

  • angajare oficială, contract de munca nedeterminat
  • grafic 8 ore zi Luni-Vineri
  • transport, sofer
  • salariu motivant/sistem de beneficii
  • initiere, suport pentru deprinderea lucrului daca nu aveti experienta

Responsabilități:

  • preluarea și predarea mărfurilor în baza facturilor de expediție
  • suport pentru lucrările de încărcare și descărcare a mărfurilor
  • însoțirea mărfurilor pînă la locul de destinație impreuna cu soferul autocamionului

Cerințe:

  • disciplină, corectitudine, dorință și capacitate de a munci, operativitate

Locatia locului de munca - or. Chisinau str. Petricani 19

Sună direct seful tau, prezinta-te, noi iti vom arata lucrul!

Telefon: 067183702
E-mail: hr@dinova.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide