Economist

Angajăm:

Economist

Beneficii:

  • Salariu achitat la timp;
  • Masa caldă care îți oferă un motiv de bucurie și relaxare, într-un spațiu prietenos, absolut gratuit;
  • Încurajăm dezvoltarea personală, și îți oferim posibilitatea să te dezvolți în cadrul companiei.

Cerințe:

  • Studii superioare sau medii de specialitate;
  • Experiență pe o poziție similară ar constitui un avantaj;
  • Persoană activă, organizată și responsabilă.

Responsabilități:

  • Întocmirea corectă și la timp a plăților;
  • Inventarierea produselor;
  • Formarea costurilor produselor;
  • Procesarea facturilor de intrare și ieșire;
  • Planifică activitatea financiară a întreprinderii pentru o perioada determinată.

Dacă cauți un lucru stabil și visezi să lucrezi într-un mediu profesionist, care îți oferă multiple oportunități și unde îți poți pune în valoare cunoștințele, trimite CV-ul tău pe adresa de e-mail: hr@capcasamare.md
Vom fi bucuroși să colaborăm!

Alte anunturi publicate de aceasta companie