Darwin

Economist Inventarieri

Cerințe față de candidați:

·  Studii în domeniul economiei (preferabil contabile);
·  Cunoștințe de operare PC (MS Office Excel, Word; 1C);
·  Experiența în domeniu este binevenită;
·  Cunoașterea limbilor română și rusă;
·  Gindire analitică;
·  Responsabilitate, mobilitate, onestitate, disciplină, abilități de lucru în echipă.

Responsabilități:

·  Efectuarea trimestrială a inventarierilor stocurilor marfare în punctele comerciale, depistare abateri, inregistrarea acestora și raportarea către managerul superior;
·  Prelucrarea rezultatelor inventarierilor stocurilor marfare efectuate desinestătător de către filiale;
·  Efectuarea trimestrială a inventarierilor mijloacelor fixe la punctele comerciale.

Oferim:
·  Pachet salarial motivant;
·  Lucru într-o echipă tînără si ambițioasă;
·  Perspective în dezvoltarea carierei.

Dacă ești interesat, trimite CV-ul cu poză pe: rabota@darwin.md   , indicând în subiect postul vacant.
De ce Darwin? Vezi aici:

Darwin in retelele de socializare

Date de contact

Chisinau, str. Bucuriei 1/6
Ataseaza CV-ul CV-ul meu de pe Rabota.md
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide