Dispatcher, cu deplasari de serviciu in Polonia

Dispecerat internațional de transport

Descrierea postului:
• Cooperare cu clienți din întreaga Europă.
• Cooperare strânsă cu șoferii, planificarea rutei și programul de lucru.
• Lucrați în sistemul propriu de gestionare a transportului.
• Coordonarea executării comenzilor în conformitate cu procedurile.
• Planificare optimă a transportului.
• Organizarea activității flotei de camioane încredințate.
• Păstrarea înregistrărilor.

Noi oferim:
• Cazare - cameră separată pentru fiecare dispecerat într-o casă cu grădină aproape de locul de muncă
• Mașină de companie pentru utilizare zilnică
• Transfer în Polonia și înapoi în Moldova aranjat de companie
• Echilibrul dintre viața profesională și viața personală - când părăsiți locul de muncă, telefonul dvs. nu va suna, deoarece aranjăm programul în așa fel încât cineva să aibă grijă întotdeauna de camioanele dvs. în afara programului dvs. de lucru
• Locuri de muncă stabile într-o afacere de familie internațională, care angajează peste 1000 de persoane în toată Europa.
• Salariu competitiv.
• Atmosferă unică și condiții de muncă într-o echipă tânără.
• Posibilitate reală de dezvoltare profesională.
• Lucrați într-un mediu internațional și contact plin de viață cu limba engleză.
• Cursuri de limbă engleză, rusă, germană, spaniolă și olandeză plătite de companie

Cerințe:
• Stăpânire foarte bună a limbii engleze.
• Abilități orientate spre obiective, independente, interpersonale și analitice.
• Capacitatea de a lua decizii rapide și de a defini prioritățile.
• (BINE DE AVUT) Experiență într-o poziție similară în industria transporturilor și cunoaștere a regimului de lucru al șoferilor.

Office Chisinau
str. Calea Iesilor nr 15
Chisinau MD-2069. Moldova
telefon: +373 22 815827
email: jobmd@boekestijntransport.com

Alte anunturi publicate de aceasta companie

Order entry Specialist

2021-07-28 22:30:01

Trimite CV

Cash Cost Specialist

Trimite CV

Driver Care Manager

Trimite CV
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul