Diriginte de șantier

Compania de construcții Inamstro angajează:

Primim CV-uri doar de la candidatii atestati tehnic!

Responsabilități:
- Să organizeze activitatea de producere şi administrativă a construcţiei;
- Să asigure efectuarea sarcinilor de producere, darea în exploatare a construcţiei în termenii stabiliţi,
- Să asigure respectarea etapelor tehnologice de efectuare a lucrărilor pe şantier
- Să întocmească cererea utilajului de construcţii, transportului, metodelor de mecanizare, detaliilor, uneltelor şi să asigure folosirea eficientă a acestora;
- Să ducă evidenţa lucrărilor efectuate, să întocmească documentaţia tehnică;

Cerințe:
- Certificat de atestare — obligatoriu
- Vârsta : până la 45 ani
- Orice studii în domeniu construcției
- Experienţă de muncă în funcţia de Diriginte de șantier
- Cunoașterea calculatorului
- Limbile posedate- Româna și Rusă
Salariul se negociază în rezultatul interviului

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze un CV la adresa de e-mail: hrbina.agency@gmail.com

Alte anunturi publicate de aceasta companie